4 אתרים לניהול זמן אונליין

במסגרת כל עבודה (בעיקר עצמאית) מוטלים עלינו הרבה דברים לביצוע ואנו צריכים להתמודד עם העומס הזה ולנהל את זמננו באופן יעיל. ישנן הרבה תוכנות לניהול זמן שעוזרות להתמודד עם העומס ומסייעות לנצל את הזמן באופן המירבי. התוכנות כוללות רשימות לביצוע, לוח שנה, מעקב זמן וכלים לניהול פרויקטים. במדריך זה אני רוצה לסקור אתרים שיעזרו לנהל את הזמן אונליין מכל מקום ולחלקם יש גם אפליקציה שתעזור לכם להיות מחוברים לניהול הזמן גם דרך הסלולר.

Reverb

ניתן ליצור משימות ולצרף לכל אחת מן המשימות רמת עדיפות, תאריך יעד, תגים וקבצים. ניתן לשתף את המשימות עם חברי הקבוצה המוגדרים מראש.

רישיון: חינמי.

אפליקציה: בקרוב.

reverb ניהול זמן

 

Remember The Milk 

ניתן ליצור רשימת משימות לביצוע עם רמת עדיפות, תאריך יעד, תגים, קישור, מיקום ועוד. המשימות מחולקות באופן מסודר ללשוניות. ניתן לשתף את המטלות עם חברים או קבוצות. עם פתיחת החשבון מקבל כל משתמש כתובת אימייל שדרכה ניתן לקבל מיילים שיסומנו בתור משימות.

רישיון: חינמי. יש אפשרות לשדרג לגרסה בתשלום עם שינויים קטנים.

אפליקציה: קיימת לאנדרואיד ולאייפון.

remember the milk מערכת פשוטה לנהל את הזמן

 

Project Bubble

 מערכת מקצועית ומפותחת לניהול פרויקטים. המערכת מאפשרת יצירת פרויקטים עם אפשרות להוספת תאריכי יעד, שעון מעקב, ערך כספי לכל שעה, תצוגה בלוח שנה ועוד.

ניתן לשתף כמובן את הפרויקט עם חברי הקבוצה ולתקשר איתם. המערכת נותנת מענה בכל הקשור לניהול לקוחות ע"י אפשרות יצירת דו"חות פרויקטים, חשבוניות ותצוגה של התקדמות הפרויקטים על ידי גרפים וטבלאות.

רישיון: מתחיל מ24$ עד 99$.

אפליקציה: אין, אבל קיים אתר סלולרי.

 project bubble מערכת לניהול הזמן בעבודה ובחיים הפרטיים

Toggle

מערכת ליצירת משימות ומעקב זמן. ניתן ליצור משימה ולהפעיל שעון עצר או לקבוע זמן מוגדר לסיום המשימה. ניתן להוסיף תגים לכל משימה ובכל שלב ניתן לראות פילוח של התגים לפי משך העבודה. יש אפשרות להוריד את התוכנה למחשב ולעבוד איתה בלי חיבור לאינטרנט וברגע שיהיה חיבור לאינטרנט יתבצע סנכרון אוטומטי.

רישיון: 5$.

אפליקציה: קיימת (ניתן לעבוד גם באופליין).

toggl לנהל את הזמן אונליין