ליחה, מכל הדברים, מהווה סיכון רציני לתפקודי הריאות והנשימה (הנה מה שאתה צריך לעשות...)

פורסם ב: 13/9/2023

מעל 3,900 דירוגים של 5 כוככבים ⭐⭐⭐⭐⭐

"זה עובד כמו קסם. קיבלתי את זה אתמול והשתמשתי בו אתמול בלילה ובבוקר. כבר שמתי לב להבדל משמעותי…"

האם אי פעם נתקלתם בנשימה קצרה כשניסיתם לעלות במדרגות? או בזמן שאתם נושאים את הקניות שלכם מהמכונית לבית?

או מה עם כשאתם ישנים? האם אתם תמיד מתעוררים עייפים לא משנה אם ישנתם 8, 10 או 12 שעות בלילה?

אם עניתם כן על אחת מהשאלות הללו, על פי מומחים רפואיים, ייתכן שיש לכם הצטברות חריגה של ליחה בתוך הריאות שלכם.

והתחושה המותשת שאתם מקבלים היא בגלל שהגוף שלכם פשוט עובד פעמיים או אפילו עשר פעמים קשה יותר מהרגיל כדי לקבל אספקה ​​עקבית של חמצן לדם (כן, גם בזמן שאתם ישנים).

כי ככל שיש פחות חמצן לגוף שלך להשתמש בו… כך אתה יכול להרגיש עייף יותר וחסר חיים.

מזדהה עם זה?

וזה עוד לפני שדיברנו על כמה קשה זה יכול להיות לנשום כשאתה חולה, ויש לך ליחה עבה המכסה את החלק הפנימי של הגרון שלך שאתה לא יכול להזיז כמה שאתה מתנשף…

שלא לדבר על כל מי שאי פעם נאבק עם מצב ריאה כמו אסתמה, ברונכיאקטזיס, COPD או שחפת (או אפילו סתם הצטננות חזקה או צפצופים עקב עישון), אז אתה יודע על מה אני מדבר.

זה מרגיש כאילו אתה נדחס על ידי גורילה. לא משנה כמה אתה מזייף וחסר אוויר, הריאות שלך פשוט לא יתמלאו. אתה נאבק לקבל נשימה מלאה, אבל זה פשוט לא קורה. החזה שלך מלא במשהו… וזה נורא. מפחיד אפילו.

ובכן, סוף סוף גילינו מוצר עטור פרסים שמשנה חיים, לכל מי שרוצה לשפר את הנשימה שלו.

בפעם הראשונה, אתה יכול לנקות את הריאות שלך – בבטחה, בקלות, במהירות ו-100% טבעית. וזה הכל בזכות המכשיר החדשני הזה שנקרא AirPhysio.

מה זה?

AirPhysio הוא מכשיר לניקוי ריאות והרחבת ריאות שמנקה את הריאות ומגדיל את קיבולת הריאה.

המכשיר המיוחד הזה משתמש בשיטה מהפכנית כדי להרפות את הליחה שבחזה – אתה יכול להרגיש את זה עובד בפעם הראשונה שאתה משתמש בו.

אפילו יותר טוב, AirPhysio הוא ללא תרופות לחלוטין… הוא אינו דורש מרשם… והוא בטוח לחלוטין לכל אחד להשתמש בו. זה נכון – אין כימיקלים או רעלים מעורבים, מה שאומר שאין דאגה מתופעות לוואי או בעיות פוטנציאליות שמקורן בשימוש ממושך בתרופות.

למעשה, AirPhysio משתמש בטכנולוגיה שרופאים משתמשים בה בבתי חולים במשך שנים… היא פשוט לא הייתה זמינה לציבור. אבל עכשיו, בזכות צוות של ממציאים אוסטרליים, היא כאן – וסוף סוף יש לי דרך קלה ובטוחה לנקות את הריאות שלי מתי שאני צריך.

אחרי כמה ימים, שמתי לב שאני לא צריך להשתמש במשאף שלי לעתים קרובות… אבל בשבילי, החלק הטוב ביותר הוא לדעת שהריאות שלי נהיות חזקות יותר כל יום.

איך זה עובד?

AirPhysio קל לשימוש – הוא כמו מכשיר OPEP, אבל הרבה יותר יעיל:

 1. נשפו לתוך AirPhysio. אתם לא צריכים לנשום חזק מדי – מספיק כדי שהכדור הקטן בתוך המכסה השקוף יקפוץ (ככה תדעו שזה עובד). זה יוצר לחץ בתוך הריאות, מה שפותח אותן ומוציא את הליחה שאחראית על הכבדות בחזה. 
 2. ככל שהליחה עולה כלפי מעלה לעבר הגרון, תוכלו להסיר אותו על ידי שיעול. 
 3. חזור על תהליך זה כל עוד יש צורך (בדרך כלל כ-10 פעמים) כדי לנקות את הריאות שלכם מהליחה לחלוטין. ככל שתשתמש בו יותר, הריאות שלך יהיו נקיות יותר! 

כן, אני יודע, זה נשמע קצת מגעיל אבל תאמין לי: תחושת ההקלה היא פנטסטית! וטוב יותר מזה, אני בעצם מחזק את הריאות שלי בזמן שאני "מגרש את הגורילה".

כמובן, אתה אפילו לא צריך להרגיש כבדות בחזה כדי להשתמש בו. באופן אישי, אני משתמש בו באופן יומיומי לא משנה איך הריאות שלי מרגישות.

יש לי אפילו חבר שמשתמש בו כדי לשמור על הריאות שלו חזקות, נקיות ובריאות למרות שאין לו בעיות נשימה בכלל!

Airphysio bullets

למי AirPhysio מתאים? 

באופן טבעי, המכשיר הפך להצלחה מסחררת בקרב אנשים עם בעיות נשימה כרוניות כמו אסתמה, ברונכיאקטזיס, אמפפיזמה, COPD ועוד – אבל זה לא הכל. כולם יכולים להשתמש בריאות חזקות יותר, נכון?

AirPhysio גם יעיל מאוד בניקוי הריאות כאשר יש לכם חולי זמני כמו הצטננות, שפעת או דלקת ריאות – מכיוון שהוא מפחית באופן מיידי את "לחץ הגורילה" שנגרם על ידי הצטברות ליחה.

צינור נשימה בריא וצינור נשימה עם ליחה

AirPhysio יכול לעזור להפוך את דרכי הנשימה החסומות בליחה לדרכי נשימה בריאות ונקיות כך שיותר אוויר יכול לעבור.

לכן הוא הפך גם לפופולרי בקרב ספורטאים, המשתמשים בו כדי להפחית את קוצר הנשימה בזמן פעילות גופנית ולהאיץ את זמני ההתאוששות לאחר אימון.

אלו האנשים שיהנו ביותר משימוש ב-Airphysio:

 • אנשים עם אסתמה, COPD, אמפפיזמה, אטלקטזיס, ברונכיאקטזיס, ברונכיטיס כרוני או שחפת
 • קשישים
 • מעשנים בעבר ובהווה
 • שחיינים, צוללים וספורטאים אחרים
 • זמרים ומוזיקאים

אני פשוט אוהב את AirPhysio שלי, לא רק שהוא עובד בשבילי באמת טוב, הוא גם קל לשימוש, קל לניקוי, ומחזיק מעמד עשרות שנים. כתוספת, אין צורך לקנות סוללות, מילוי או תרופות – זו רכישה חד פעמית!

לא רק שאני שמח, אלא גם הרופא שלי, וכך גם אלפי אחרים שמגלים את AirPhysio. לא פלא שהם זכו בפרסים רבים, כולל פרס הסטארט-אפ של השנה ופרס המוצר הבינלאומי הטוב ביותר!

למרות שאולי לעולם לא אהיה משוחרר לחלוטין מאסתמה, לפחות עכשיו אני יכול סוף סוף לנהל את כל הסימפטומים שלי… לא רק חלק מהם. ואני לא צריך לקחת שום תרופות כדי לעשות זאת. אני ממליץ על זה בחום!

מה אנחנו אוהבים ב-AirPhysio?

 • הוא מנקה באופן טבעי את הליחה מהאוויר – AirPhysio עוזר לנקות את הצטברות הליחה העודף בריאות שלך, ובכך פותח את דרכי הנשימה החסומות והכמעט חסומות. זה עוזר לך לשמור על היגיינה אופטימלית בריאותיך תוך שמירה או שיקום של קיבולת ריאות מקסימלית. 
 • אתה יכול להרגיש את זה עובד מיד – רבים מהמשתמשים מרגישים הבדל עצום בפעם הראשונה שהם משתמשים ב-AirPhysio. תוך לילה, הריאות שלך עשויות להפוך לבולטות יותר, וככל שתשתמש בו יותר, הריאות שלך יהיו חזקות ובריאות יותר. 
 • מומלץ על ידי רופאים עבור בעיות נשימה – מאות רופאי ריאות ממליצים וסומכים על Airphysio כדי לעזור עם תסמינים של אסתמה, אטלקטזיס, ברונכיאקטזיס, אמפפיזמה, COPD, ברונכיטיס כרוני, ועוד רבים אחרים.
 • 100% ללא סמים, בטוח ויעיל – אתה יכול כעת לנקות, לחזק ולהרחיב את הריאות שלך מבלי להשתמש בסמים, כימיקלים או סטרואידים. 
 • קל לשימוש ולנסוע איתו – העיצוב הקומפקטי והנייד שלו הופך אותו לקל לקחת את AirPhysio לכל מקום שבו החיים לוקחים אותך! 
 • איכותו גבוהה ועשוי להחזיק מעמד לאורך זמן – AirPhysio עוצב, תוכנן ויוצר באוסטרליה עם חומרי איכות רפואיים. 
 • אין צורך במרשם – מכיוון שהוא 100% ללא סמים, אתה יכול להזמין את AirPhysio היום ללא מרשם!
 • 30 יום אחריות ושביעות רצון ו-1 שנת אחריות – אם מכל סיבה שהיא אינך 100% מרוצה מ-AirPhysio, אתה יכול להחזיר אותו בקלות, ללא כל בעיה.

AirPhysio מתחיל לעשות לעצמו שם, וזה לא מפתיע! אנשים בכל מקום מדברים עליו! (למעשה, ל-AirPhysio יש מעל 3,900 ביקורות 5 כוכבים ⭐⭐⭐⭐⭐)

אנשים לא רק אוהבים את AirPhysio בגלל שהוא עובד, אלא גם בגלל שהוא קל לשימוש!

זה כל כך קל ולא יקר, אין באמת סיבה לא להזמין את AirPhysio שלך עכשיו! זה נכון במיוחד מכיוון שאין סיכון מוחלט לנסות את AirPhysio. מה שאני אוהב בחברה הזו הוא שהם עומדים מאחורי המוצר שלהם! לא אוהב את זה? שלח אותו בחזרה להחזר מלא. (אבל אתה לא תרצה!)

לא מצאתי שום דבר שיכול לעזור לי עם הבעיה הזו עד עכשיו, ואני באמת אסיר תודה שכן! הצטרף לאלפי אנשים שמשפרים את הנשימה שלהם ומחליפים את חייהם עם AirPhysio.

הנחות מיוחדות לקוראינו

ל-AirPhysio יש כמה מבצעים מיוחדים מוגבלים בזמן כרגע אם אתה מזמין באינטרנט באמצעות הקישור למטה. אנחנו לא יכולים להבטיח שההנחות האלה יהיו זמינות זמן רב, אבל אנחנו נעדכן את החלק הזה אם זה ייפסק… אז אם אתה קורא את זה, אתה כנראה בר מזל!

משובים שקיבלתי מאנשים שקנו את המכשיר בעקבות הסקירה:

אז חוץ משאלות לגבי המכשיר ממש שמחתי לראות שנוצר מן פורום קטן בתגובות לסקירה של המכשיר. התפתחו דיונים מעניינים לגבי הגורמים לליחה, קשיי נשימה, לגבי המכשיר ואנשים גם נתנו את חוות דעתם על המכשיר.

Airphysio המלצה אמיר אוז

מתוך סקרנות ניסיתי להבין איך בדיוק המכשיר עזר להם. הנה לדוגמא מה שחנוך לנגר שיתף איתי:

והנה עוד תגובה מרגשת שקיבלתי:

תגובה נוספת מתוך האינסטגרם:

Airphysio Instagram

יש לציין שלא כולם המליצו על המכשיר, כפי שניתן לראות פה באחת התגובות:

צריך לקחת בחשבון שלפעמים לוקח זמן לראות תוצאות. כדי להגביר את האפקטיביות של המכשיר, כדאי לעקוב אחר ההוראות בגיליון ולתת לזה קצת זמן. בכל מקרה מי שבכל אופן לא מרוצה מהתוצאות יכול לבקש החזר כספי.

התוכן באתר זה אינו מהווה חוות דעת מקצועית, המלצה, תחליף להתייעצות עם מומחה או קבלת ייעוץ רפואי. יש לקרוא בעיון את העלון המצורף למכשיר בטרם השימוש בו. ניתן לפנות לחברת AirPhysio באמצעים האלה: אימייל- [email protected] | טלפון- 611300723110

הפניות: מוגן בפטנט1 מגובה על ידי מחקרים רפואיים2 טיפול התקן לחץ תפוגה חיובי מתנדנד עבור מחלת ריאות חסימתית כרונית3 יעילות התקן לחץ תפוגה חיובי מתנדנד4 ריר קשור ישירות לנחירות5 תופעות לוואי של נחירות6

תפריט נגישות

הצטרפו למועדון Easy-Time בחינם!

אהבת את התוכן? מגיע לך עוד!

הצטרף לרשימת המנויים וקבל עדכון ברגע שתוכן חדש עולה לאוויר!

אנחנו נשלח לכם את התכנים הכי טובים שלנו, מדריכים וטיפים שיעשו לכם חיים קלים. בהרשמתכם אתם מאשרים את תנאי השימוש של האתר ומסכימים לקבל אימיילים שעשויים להכיל פרסומות.