WhatsApp Image 2021-08-25 at 11.12.34

בדקנו: האם AirPhysio הוא אכן המושיע החדש של הסובלים מליחה, חולי האסטמה ומחלות ריאות נוספות?

האמת שלא ממש ידעתי שיש לי אסטמה, כן, המחלה שגורמת קוצר נשימה ושיעולים. הייתי מקבל התקף אסטמה פעם בשנה בערך אבל לא חשבתי שזה הופך אותי לאסמטי, עד שעמדתי להתגייס לשריון, שם במיונים אבחנו אותי כאסמטי ומשם הפכתי לג'ובניק.

לאחר כמה שנים אחרי שהשתחררתי, חוויתי את התקף האסטמה הקשה ביותר. זה היה בלילה קייצי, ישנתי אצל סבתא שלי במרכז הארץ במרפסת ופתאום ב-2:00 בלילה אני מתעורר ובקושי מצליח לנשום, ניסיתי להשתעל, לקפוץ וטריקים אחרים אבל זה לא עבר לי. למותר לציין שמשאף לא היה לי ולכן בלית ברירה נאלצתי להתפנות לבית חולים ולעבור את העירויים, הצילומים ושאר הדברים המעיקים כדי לקבל אינהלציה.

כמה שנים טובות קדימה, בשיא הקורונה, בת הזוג שלי מעירה לי שאני משתעל לעיתים תכופות ושכדאי שאבדק. מעבר לשיעול שלא נפסק, הרגשתי שיש לי הרבה מאוד ליחה שלא נגמרת ושלא מאפשרת לי לנשום בחופשיות (לא חליתי בקורונה). המשכתי להתעלם במשך חצי שנה עד שקבעתי תור לרופא ריאות. לא לפני שקיבלתי נזיפה מהרופא על שהזנחתי את הריאות שלי, הוא קבע שאני צריך להיעזר במשאף פעמיים ביום עד להודעה חדשה.

הפריע לי מאוד שאני צריך לצרוך חומר כימי פעמיים ביום למשך תקופה לא ידועה. גם כשאני חווה צינון וכאבי ראש אני משתדל להימנע מאוד מלקחת כדורים. הבעיה היא שלא היכרתי פיתרון טבעי ויעיל לאסטמה.

משאפים עם חומר שהצטרכתי לקחת פעמיים ביום

ואז נתקלתי ב-AirPhysio

נתקלתי בפרסומים על AirPhysio ושם נטען כי מדובר במכשיר שמקל על תסמיני אסטמה, COPD ומחלות ריאות נוספות באופן טבעי ובמהירות. והאמת? שמייד זה נראה לי כמו בולשיט אחד גדול, פשוט לא הסתדר לי איך נשיפה לתוך מכשיר יכולה לשפר את הנשימה. מבול ההמלצות ש-AirPhysio קיבל מחולי ריאות לא אפשרו לי להתעלם. אז הזמנתי. מה כבר יכול להיות? במקרה הגרוע הפסדתי כמה עשרות דולרים (עדכון: ניתן לקבל זיכוי מלא תוך 90 יום אם לא מרוצים) ובמקרה הטוב אמצא מכשיר שעוזר לי לנשום טוב באופן טבעי.

לפני שאחלוק את החוויה האישית שלי עם AirPhysio והאם זה באמת עזר, חשוב להכיר קודם את המכשיר.

מה זה AirPhysio?

מכשיר AirPhysio נועד לשפר את הנשימה באמצעות ניקוי דרכי הנשימה והגדלת הקיבולת של הריאות. המכשיר מיוצר באוסטרליה, נבדק שם במשך כמה שנים, קיבל המלצות מרופאים ואף זכה בפרסים. כעת, המכשיר ניתן לרכישה מכל מקום בעולם ונראה שהביקוש אליו גבוה מאוד – מעל 130 אלף איש רכשו אותו ברחבי העולם.

למי AirPhysio יכול לעזור?

 • חולים במחלות ריאה – אסטמה, COPD, ברונכיטיס ועוד.
 • אנשים מבוגרים
 • מעשנים בעבר ובהווה
 • ספורטאים
 • זמרים

שאלת השאלות- איך זה בדיוק עובד?

אולי אני לא מגלה לכם סוד, אבל קוצר נשימה ושיעולים נגרמים בעיקר בעקבות ליחה שמצטברת בדרכי הנשימה. כפי שהרופא שלי הסביר לי, כאשר הריאות מזהות איום, דרכי הנשימה נעשות צרות ונוצרת הפרשה מוגברת של ליחה. לפעמים אותו איום הוא אמיתי ולפעמים לא.

צינור נשימה בריא (מימין) לעומת צינור נשימה חסום בליחה (משמאל)

מכשיר AirPhysio משתמש בטכניקה שנקראת Oscillating Positive Expiratory Pressure, שהוכחה במחקרים רפואיים ואף בתי חולים מטפלים בחולי ריאות בעזרת מכשירים המבוססים על טכניקה זו (מכשירים אלו גדולים יחסית ל-AirPhysio). כאשר נושפים לתוך המכשיר, נוצר לחץ חיובי בתוך הריאות המסייע לשחרר את הליחה מדרכי הנשימה ולהוציא אותה החוצה באמצעות שיעול. מכשיר AirPhysio מסייע לא רק בניקוי דרכי הנשימה מליחה אלא גם מחזק את הריאות ומעלה את הקיבולת של הריאות.

מה היתרונות של AirPhysio?

למכשיר AirPhysio יש הרבה יתרונות ביחס לפתרונות אחרים:

 • 100% טבעי
 • נשימה טובה יותר במהירות
 • ללא מרשם
 • אפשר לקחת אותו לכל מקום – נכנס לכיס
 • מכשיר רפואי מאושר על ידי ה- FDA ברמה 2
 • המכשיר מחזיק לאורך זמן ואין צורך להחליפו או לרכוש פילטרים.
 • מכשיר פופולרי – מעל 200,000 קנו את המכשיר.
 • החזר כספי מלא תוך 90 יום במידה ולא מרוצים
 • שנה אחריות

אז האם מכשיר AirPhysio באמת עזר לי?

לאחר כמה שבועות ספורים של המתנה, המכשיר הגיע. הרכבתי את המכשיר ממש במהירות (המכשיר מורכב מ-4 חלקים) והתחלתי להשתמש בו. האמת שהופתעתי עוד מהנשיפה הראשונה. נשפתי לתוך המכשיר, הכדור התחיל לקפוץ ומיד הרגשתי את הרעד החזק שנוצר בריאות. לאחר מכן השתעלתי והצלחתי להוציא ליחה, דבר ששיפר כמובן את הנשימה שלי. במהלך הימים שבאו, למדתי איך להשתמש טוב יותר במכשיר והצלחתי לנקות טוב יותר את דרכי הנשימה ולנשום טוב יותר.

מכשיר AirPhysio לילדים

הרבה הורים שאלו האם AirPhysio מתאים גם לילדים הסובלים מליחה וקשיי נשימה. אז עבור אותם הורים אני שמח לבשר שממש לאחרונה יצא מכשיר AirPhysio חדש שמיועד לילדים. המכשיר מומלץ לילדים מגיל 4, אולם למרות זאת, באתר Airphysio נכתב, שכל עוד הילד יכול לעקוב אחר ההוראות אז הוא יכול להשתמש במכשיר גם מתחת לגיל 4.

שאלות נפוצות שנשאלתי

עם פרסום הסקירה קיבלתי הרבה מאוד שאלות לגבי המכשיר ואף חלק כתבו שהם כבר קנו את המכשיר ושהוא עוזר להם מאוד. ריכזתי לנוחיותכם את השאלות הנפוצות:

– האם יש במכשיר חומר?

אין במכשיר שום חומר.


– כמה עולה המכשיר?

נכון לכתיבת שורות המכשיר עולה קצת פחות מ-200 ש"ח (משתנה לפי שער הדולר).


– איך המכשיר עובד?

הכל מוסבר פה במאמר עם תמונות. חפשו את הכותרת "שאלת השאלות- איך זה בדיוק עובד?".


– האם יש למכשיר אישורים?

AirPhysio הוא מכשיר רפואי מאושר על ידי ה- FDA ברמה 2. ניתן לצפות פה במסמך.

בנוסף, המכשיר מאושר ע"י גופים נוספים כפי שניתן לראות במסמכים שלהלן:

ARTG Certificate (AirPhysio)

ISO13485 Certificate of Verification

CE Medical Device Registration Paperwork for Austria


– האם המכשיר עוזר לאנשים מבוגרים?

כן, המכשיר מסייע גם למבוגרים הסובלים מליחה מוגברת וקשיי נשימה.


– האם גם ילדים יכולים להשתמש במכשיר?

כן. לפי הכתוב באתר (בשאלות הנפוצות): למרות שהם אומרים שהמכשיר מתאים גם לילדים מגיל 4 ומעלה, כל אדם או ילד שיכול לפעול לפי ההוראות יכול להשתמש במכשיר ולשפר את הנשימה שלו.


– האם התשלום חד פעמי? כל כמה זמן צריך לקנות מכשיר כזה?

תשלום חד פעמי, המכשיר מחזיק לאורך זמן כי הוא לא פועל על בסיס חומר כלשהוא.


אם יש לכם שאלות נוספות מוזמנים לשאול אותי על ידי שליחת הודעה או בתגובות. שימו לב שיש מענה על שאלות נפוצות נוספות באתר Airphysio בתחתית הדף (קישור נמצא בפסקה הבאה).

במיוחד לקוראי Easy-Time: מצאתי עבורכם את הדיל הטוב ביותר - AirPhysio עד 40% הנחה

בעקבות לא מעט שאלות לגבי תהליך הרכישה והמחירים אני מפרט את תהליך הרכישה כולל צילומי מסך ומיד לאחר מכן אתן לכם קישור עם הנחה של עד 40%. בוחרים את כמות המכשירים הרצוייה (אין צורך ביותר ממכשיר אחד לאדם, אך אתם רוצים לרכוש עבור חברים או משפחה יש אפשרות לקנות כמה מכשירים בהנחה):

airphysio plans

לאחר מכן יציעו לכם לרכוש מכשיר נוסף ב-50% אחוז. אם אתם לא מעוניינים במכשיר נוסף לחצו על הטקסט שמתחת לכפתור (No thank you):

Airphysio 50%

לאחרונה ראיתי שמסתובבים הרבה חיקויים של המכשיר באינטרנט (חלקם אפילו עולים פי 2!) ולכן חשוב לי להפנות אתכם לרכישת המכשיר המקורי במחיר הטוב ביותר שקיים באינטרנט. בקישור הזה תוכלו לרכוש את AirPhysio בהנחה של עד 40%. אם אתם צריכים את המכשיר הזה, אני ממליץ מאוד להזדרז, כבר ראיתי שבכמה אתרים בינלאומיים נגמר המלאי עקב הביקוש הגבוה, אז ממליץ לרכוש כל עוד אתם יכולים. (לרכישת מכשיר עבור ילד לחצו כאן).

התוכן באתר זה אינו מהווה חוות דעת מקצועית, המלצה, תחליף להתייעצות עם מומחה או קבלת ייעוץ רפואי. יש לקרוא בעיון את העלון המצורף למכשיר בטרם השימוש בו.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp