advertorial

Airphysio

בדקנו: האם AirPhysio הוא אכן המושיע החדש של הסובלים מליחה, חולי האסטמה ומחלות ריאות נוספות?

ליחה מוגברת וקשיי נשימה יכולים לשבש קשות את אורח החיים. מכשיר יחסית חדש זוכה פרסים עם פטנט רשום מאפשר כעת לנקות את הליחה ולשפר את הנשימה באופן טבעי לחלוטין (אין בו שום חומר). הטכניקה שעליו הוא מתבסס מוכרת, ונמצאת בשימוש בבתי חולים, אך האופן שבו הוא בנוי (שרשום כפטנט) הופך אותו ליעיל במיוחד בניקוי ליחה שגורמת לקשיי נשימה. קניתי, בדקתי וכתבתי כל מה שצריך לדעת על המכשיר והאם הוא באמת עזר לי.

Airphysio - מכשיר לסילוק ליחה ושיפור הנשימה

מכשיר Airphysio נועד לסלק ליחה מדרכי הנשימה באופן טבעי, כדי לשפר את הנשימה. המכשיר מיועד לסובלים מליחה מוגברת וקשיי נשימה. המכשיר, שיש לו פטנט רשום, מומלץ ע"י רופאי ריאות, זכה בפרסים ונמכר במעל 200,000 יחידות ברחבי העולם. כאשר נושפים לתוך המכשיר, הכדור שבמכשיר רועד ואז חוזר אוויר לגוף שגורם לרעד בדרכי הנשימה, דבר שעוזר להוציא החוצה את הליחה.
בקצרה

האמת שלא ממש ידעתי שיש לי אסטמה, כן, המחלה שגורמת קוצר נשימה ושיעולים. הייתי מקבל התקף אסטמה פעם בשנה בערך אבל לא חשבתי שזה הופך אותי לאסמטי, עד שעמדתי להתגייס לשריון, שם במיונים אבחנו אותי כאסמטי ומשם הפכתי לג'ובניק.

לאחר כמה שנים אחרי שהשתחררתי, חוויתי את התקף האסטמה הקשה ביותר. זה היה בלילה קייצי, ישנתי אצל סבתא שלי במרכז הארץ במרפסת ופתאום ב-2:00 בלילה אני מתעורר ובקושי מצליח לנשום, ניסיתי להשתעל, לקפוץ וטריקים אחרים אבל זה לא עבר לי. למותר לציין שמשאף לא היה לי ולכן בלית ברירה נאלצתי להתפנות לבית חולים ולעבור את העירויים, הצילומים ושאר הדברים המעיקים כדי לקבל אינהלציה.

כמה שנים טובות קדימה, בשיא הקורונה, בת הזוג שלי מעירה לי שאני משתעל לעיתים תכופות ושכדאי שאבדק. מעבר לשיעול שלא נפסק, הרגשתי שיש לי הרבה מאוד ליחה שלא נגמרת ושלא מאפשרת לי לנשום בחופשיות (לא חליתי בקורונה). המשכתי להתעלם במשך חצי שנה עד שקבעתי תור לרופא ריאות. לא לפני שקיבלתי נזיפה מהרופא על שהזנחתי את הריאות שלי, הוא קבע שאני צריך להיעזר במשאף פעמיים ביום עד להודעה חדשה.

הפריע לי מאוד שאני צריך לצרוך חומר כימי פעמיים ביום למשך תקופה לא ידועה. גם כשאני חווה צינון וכאבי ראש אני משתדל להימנע מאוד מלקחת כדורים. הבעיה היא שלא היכרתי פיתרון טבעי ויעיל לאסטמה.

משאפים עם חומר שהצטרכתי לקחת פעמיים ביום

ואז נתקלתי ב-AirPhysio

נתקלתי בפרסומים על AirPhysio ושם נטען כי מדובר במכשיר שמקל על תסמיני אסטמה, COPD ומחלות ריאות נוספות באופן טבעי ובמהירות. והאמת? שמייד זה נראה לי כמו בולשיט אחד גדול, פשוט לא הסתדר לי איך נשיפה לתוך מכשיר יכולה לשפר את הנשימה. מבול ההמלצות ש-AirPhysio קיבל מחולי ריאות לא אפשרו לי להתעלם. אז הזמנתי. מה כבר יכול להיות? במקרה הגרוע הפסדתי כמה עשרות דולרים (עדכון: ניתן לקבל זיכוי מלא תוך 30 יום אם לא מרוצים) ובמקרה הטוב אמצא מכשיר שעוזר לי לנשום טוב באופן טבעי.

לפני שאחלוק את החוויה האישית שלי עם AirPhysio והאם זה באמת עזר, חשוב להכיר קודם את המכשיר.

מה זה AirPhysio?

מכשיר AirPhysio נועד לשפר את הנשימה באמצעות ניקוי דרכי הנשימה והגדלת הקיבולת של הריאות. המכשיר מיוצר באוסטרליה, נבדק שם במשך כמה שנים, קיבל המלצות מרופאים ואף זכה בפרסים. כעת, המכשיר ניתן לרכישה מכל מקום בעולם ונראה שהביקוש אליו גבוה מאוד – נכון לכתיבת שורות אלה, מעל 250,000 איש רכשו אותו ברחבי העולם.

למי AirPhysio יכול לעזור?

 • חולים במחלות ריאה – אסטמה, COPD, ברונכיטיס ועוד
 • אנשים שסובלים מליחה מוגברת
 • אנשים מבוגרים
 • מעשנים בעבר ובהווה
 • ספורטאים
 • זמרים

שאלת השאלות- איך זה בדיוק עובד?

אולי אני לא מגלה לכם סוד, אבל קוצר נשימה ושיעולים נגרמים בעיקר בעקבות ליחה שמצטברת בדרכי הנשימה. כפי שהרופא שלי הסביר לי, כאשר הריאות מזהות איום, דרכי הנשימה נעשות צרות ונוצרת הפרשה מוגברת של ליחה. לפעמים אותו איום הוא אמיתי ולפעמים לא.

צינור נשימה בריא וצינור נשימה עם ליחה
צינור נשימה בריא (מימין) לעומת צינור נשימה חסום בליחה (משמאל)

מכשיר AirPhysio משתמש בטכניקה שנקראת Oscillating Positive Expiratory Pressure, שהוכחה במחקרים רפואיים ואף בתי חולים מטפלים בחולי ריאות בעזרת מכשירים המבוססים על טכניקה זו (מכשירים אלו גדולים יחסית ל-AirPhysio). כאשר נושפים לתוך המכשיר, נוצר לחץ חיובי בתוך הריאות המסייע לשחרר את הליחה מדרכי הנשימה ולהוציא אותה החוצה באמצעות שיעול. מכשיר AirPhysio מסייע לא רק בניקוי דרכי הנשימה מליחה אלא גם מחזק את הריאות ומעלה את הקיבולת של הריאות.

כפי שאתם יכולים לראות בסרטון האנימציה, נושפים לתוך המכשיר, הכדור מתחיל לרעוד ואז נכנס אוויר לגוף שגורם ויברציה (רעד) בדרכי הנשימה, כך שהליחה הדבוקה מאבדת את האחיזה שלה בדרכי הנשימה ואז אפשר להשתעל ולהוציא החוצה את הליחה.

זה דומה למשל לבקבוק שמלוכלך מבפנים ואז כדי להוציא את הלכלוך אנחנו מנערים את הבקבוק וטופחים עליו כדי שהלכלוך ישתחרר מדפנות הבקבוק ואז אפשר להוציא את הלכלוך החוצה.

מה היתרונות של AirPhysio?

למכשיר AirPhysio יש הרבה יתרונות ביחס לפתרונות אחרים:

 • 100% טבעי
 • נשימה טובה יותר במהירות
 • ללא מרשם
 • אפשר לקחת אותו לכל מקום – נכנס לכיס
 • מכשיר רפואי מאושר על ידי ה- FDA ברמה 2
 • המכשיר מחזיק לאורך זמן ואין צורך להחליפו או לרכוש פילטרים
 • מכשיר פופולרי – מעל 250,000 קנו את המכשיר
 • החזר כספי מלא תוך 30 יום במידה ולא מרוצים
 • שנה אחריות

אז האם מכשיר AirPhysio באמת עזר לי?

לאחר כמה שבועות של המתנה, המכשיר הגיע. הרכבתי את המכשיר ממש במהירות (המכשיר מורכב מ-4 חלקים) והתחלתי להשתמש בו. האמת שהופתעתי עוד מהנשיפה הראשונה. נשפתי לתוך המכשיר, הכדור התחיל לקפוץ ומיד הרגשתי את הרעד החזק שנוצר בריאות. לאחר מכן השתעלתי והצלחתי להוציא ליחה, דבר ששיפר כמובן את הנשימה שלי. במהלך הימים שבאו, למדתי איך להשתמש טוב יותר במכשיר והצלחתי לנקות טוב יותר את דרכי הנשימה ולנשום טוב יותר.

מכשיר AirPhysio לילדים

הרבה הורים שאלו האם AirPhysio מתאים גם לילדים הסובלים מליחה וקשיי נשימה. אז עבור אותם הורים אני שמח לבשר שממש לאחרונה יצא מכשיר AirPhysio חדש שמיועד לילדים. המכשיר מומלץ לילדים מגיל 4, אולם למרות זאת, באתר Airphysio נכתב, שכל עוד הילד יכול לעקוב אחר ההוראות אז הוא יכול להשתמש במכשיר גם מתחת לגיל 4.

שאלות נפוצות שנשאלתי

עם פרסום הסקירה קיבלתי הרבה מאוד שאלות לגבי המכשיר ואף חלק כתבו שהם כבר קנו את המכשיר ושהוא עוזר להם מאוד. ריכזתי לנוחיותכם את השאלות הנפוצות:

– האם יש במכשיר חומר?

אין במכשיר שום חומר.

 

– כמה עולה המכשיר?

נכון לכתיבת שורות המכשיר עולה קצת פחות מ-200 ש"ח (משתנה לפי שער הדולר, שכעת הוא בשפל חסר תקדים, דבר שמוזיל את עלות המכשיר). ניתן לרכוש כאן עד 40% הנחה.

 

למה אני רואה שהעלות היא מעל 300 ש"ח?

לא מעט אנשים התלוננו שלפני שהם מבצעים תשלום, הם מגלים שהעלות היא מעל 300 ש"ח. זה קורה כאשר בטעות מוסיפים מכשיר נוסף. בסוף המאמר אני מסביר עם צילומי מסך, איך להזמין מכשיר בודד.

– איך המכשיר עובד?

הכל מוסבר פה במאמר עם תמונות. חפשו את הכותרת "שאלת השאלות- איך זה בדיוק עובד?".

 

– האם יש למכשיר אישורים?

AirPhysio הוא מכשיר רפואי מאושר על ידי ה- FDA ברמה 2. ניתן לצפות פה במסמך.

בנוסף, המכשיר מאושר ע"י גופים נוספים כפי שניתן לראות במסמכים שלהלן:

ARTG Certificate (AirPhysio)

ISO13485 Certificate of Verification

CE Medical Device Registration Paperwork for Austria

 

– האם המכשיר עוזר לאנשים מבוגרים?

כן, המכשיר מסייע גם למבוגרים הסובלים מליחה מוגברת וקשיי נשימה.

 

– האם גם ילדים יכולים להשתמש במכשיר?

כן. לפי הכתוב באתר (בשאלות הנפוצות): למרות שהם אומרים שהמכשיר מתאים גם לילדים מגיל 4 ומעלה, כל אדם או ילד שיכול לפעול לפי ההוראות יכול להשתמש במכשיר ולשפר את הנשימה שלו.

– האם התשלום חד פעמי? כל כמה זמן צריך לקנות מכשיר כזה?

תשלום חד פעמי, המכשיר מחזיק לאורך זמן כי הוא לא פועל על בסיס חומר כלשהוא.

– כמה פעמים צריך להשתמש במכשיר?

לפי הכתוב בגיליון, 5-10 דקות, 2-3 פעמים ביום.

 

אם יש לכם שאלות נוספות מוזמנים לשאול אותי על ידי שליחת הודעה או בתגובות. שימו לב שיש מענה על שאלות נפוצות נוספות באתר Airphysio בתחתית הדף (קישור נמצא בפסקה הבאה).

משובים שקיבלתי מאנשים שקנו את המכשיר בעקבות הסקירה

אז חוץ משאלות לגבי המכשיר ממש שמחתי לראות שנוצר מן פורום קטן בתגובות לסקירה של המכשיר. התפתחו דיונים מעניינים לגבי הגורמים לליחה, קשיי נשימה, לגבי המכשיר ואנשים גם נתנו את חוות דעתם על המכשיר.

Airphysio המלצה אמיר אוז

מתוך סקרנות ניסיתי להבין איך בדיוק המכשיר עזר להם. הנה לדוגמא מה שחנוך לנגר שיתף איתי:

והנה עוד תגובות מרגשות שקיבלתי מחולי COPD:

תגובה נוספת מתוך האינסטגרם:

Airphysio Instagram

יש לציין שלא כולם המליצו על המכשיר, כפי שניתן לראות פה באחת התגובות:

צריך לקחת בחשבון שלפעמים לוקח זמן לראות תוצאות. כדי להגביר את האפקטיביות של המכשיר, כדאי לעקוב אחר ההוראות בגיליון ולתת לזה קצת זמן. בכל מקרה מי שבכל אופן לא מרוצה מהתוצאות יכול לבקש החזר כספי.

במיוחד לקוראי Easy-Time: מצאתי עבורכם את הדיל הטוב ביותר - AirPhysio עד 40% הנחה

בעקבות לא מעט שאלות לגבי תהליך הרכישה והמחירים אני מפרט את תהליך הרכישה כולל צילומי מסך ומיד לאחר מכן אתן לכם קישור עם הנחה של עד 40%. בוחרים את כמות המכשירים הרצוייה (אין צורך ביותר ממכשיר אחד לאדם, אך אתם רוצים לרכוש עבור חברים או משפחה יש אפשרות לקנות כמה מכשירים בהנחה):

לאחר מכן יציעו לכם לרכוש מכשיר נוסף ב-50% אחוז. אם אתם לא מעוניינים במכשיר נוסף לחצו על הטקסט שמתחת לכפתור (No thank you):

לאחרונה ראיתי שמסתובבים הרבה חיקויים של המכשיר באינטרנט (חלקם אפילו עולים פי 2!) ולכן חשוב לי להפנות אתכם לרכישת המכשיר המקורי במחיר הטוב ביותר שקיים באינטרנט. בקישור הזה תוכלו לרכוש את AirPhysio בהנחה של עד 40%. אם אתם צריכים את המכשיר הזה, אני ממליץ מאוד להזדרז, כבר ראיתי שבכמה אתרים בינלאומיים נגמר המלאי עקב הביקוש הגבוה, אז ממליץ לרכוש כל עוד אתם יכולים.

התוכן באתר זה אינו מהווה חוות דעת מקצועית, המלצה, תחליף להתייעצות עם מומחה או קבלת ייעוץ רפואי. יש לקרוא בעיון את העלון המצורף למכשיר בטרם השימוש בו. ניתן לפנות לחברת AirPhysio באמצעים האלה: אימייל- [email protected] | טלפון- 611300723110

הפניות: מוגן בפטנט1 מגובה על ידי מחקרים רפואיים2 טיפול התקן לחץ תפוגה חיובי מתנדנד עבור מחלת ריאות חסימתית כרונית3 יעילות התקן לחץ תפוגה חיובי מתנדנד4 ריר קשור ישירות לנחירות5 תופעות לוואי של נחירות6

לשיתוף המאמר:

Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp

המוצרים ששינו את חייהם של מיליוני אנשים בעולם

הצטרף לרשימת המנויים וקבל לאימייל עדכונים על המוצרים השימושיים והנמכרים בעולם!

אנחנו נשתדל לשלוח לך את התוכן הכי איכותי שיש. בהרשמתך הינך מאשר משלוח אימיילים לכתובת שלך שחלקם עשויים להכיל תוכן שיווקי. ניתן להסיר את עצמך מרשימת התפוצה בכל עת.

14 תגובות

 1. אני מנסה לרכוש עם כרטיס אשראי של ישראכרט, אך האתר לא מאפשר המשך תהליך רכישה, אשמח לעזרה 0542119711:רוני

   1. היי ,
    רציתי להזמין מכשיר אחד אך בטעות הזמנתי 4…
    מעוניינת למכור 2 מכשירים

  1. שלום קיבלתי היום את המכשיר לאחר ניסיונות הבנתי שאין אפשרות לנשום ולשאוף את האויר דרך הפה. העניין נשימות רק דרך האף.
   הוצאת אויר מהפה כאשר פיית המכשיר צמודה לפה אז הג'ולה רוקדת גורם עיסוי לראות .אהיה בקשר כאשר יהיו תוצאות .

 2. הי
  מעוניינת להזמין את המכשיר
  אך לא הבנתי את ה40% הנחה. 220 ש"ח זה אחרי ההנחה?
  כי אני מבינה שיש הנחה רק בניתוח מכשירים נוספים.
  ועוד שאלה, כיצד אוכל לרכוש אחד למבוגרים ואחד לילדים בהנחה הכלולה?
  תודה רבה

  1. אני רכשתי את המכשיר, היום קיבלתי אותו אחרי 21 יום, חששתי שלא יגיע, במשך כל הזמן היו איתי בקשר במייל מהחברה באוסטרליה, עדכנו אותי כל מהלך המשלוח. ממש כל הכבוד להם, תיכף אנסה אותו נראה לי ממש איכותי

 3. היי
  כבר פעם שלישית מנסה לקבל מענה.
  הזמנתי את המוצר כבר לפני יותר מחודש! לא קיבלתי שום מספר מעקב ושום עדכון על משלוח שיצא!
  לטיפולכם. תודה

 4. שלום,
  קיבלתי את המכשיר היום . אני רוצה לדעת הטם מישהו כבר משתמש במכשיר תקופה מסויימת ויכול לענות על כמה שאלות

 5. קיבלתי את המכשיר ותודה לכם.
  האם אפשר לקבל הוראות מדוייקות איך לעבוד עם המכשיר. הפרוספקט הינו רק באנגלית

 6. קיבלתי את המכשיר בשעה טובה , הןקרות השימוש לא ברורות לי רציתי לדעת כמה פעמים ביום עליי להשתמש ומה התדירות בכול פעם שאשתמש , תודה וחג שמח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות

הצטרפו למועדון Easy-Time בחינם!

אהבת את התוכן? מגיע לך עוד!

הצטרף לרשימת המנויים וקבל עדכון ברגע שתוכן חדש עולה לאוויר!

אנחנו נשלח לכם את התכנים הכי טובים שלנו, מדריכים וטיפים שיעשו לכם חיים קלים. בהרשמתכם אתם מאשרים את תנאי השימוש של האתר ומסכימים לקבל אימיילים שעשויים להכיל פרסומות.