AirPhysio sea

בדקנו: האם AirPhysio הוא אכן המושיע החדש של חולי האסטמה ומחלות ריאות נוספות?

האמת שלא ממש ידעתי שיש לי אסטמה, כן, המחלה שגורמת קוצר נשימה ושיעולים. הייתי מקבל התקף אסטמה פעם בשנה בערך אבל לא חשבתי שזה הופך אותי לאסמטי, עד שעמדתי להתגייס לשריון, שם במיונים אבחנו אותי כאסמטי ומשם הפכתי לג'ובניק.

לאחר כמה שנים אחרי שהשתחררתי, חוויתי את התקף האסטמה הקשה ביותר. זה היה בלילה קייצי, ישנתי אצל סבתא שלי במרכז הארץ במרפסת ופתאום ב-2:00 בלילה אני מתעורר ובקושי מצליח לנשום, ניסיתי להשתעל, לקפוץ וטריקים אחרים אבל זה לא עבר לי. למותר לציין שמשאף לא היה לי ולכן בלית ברירה נאלצתי להתפנות לבית חולים ולעבור את העירויים, הצילומים ושאר הדברים המעיקים כדי לקבל אינהלציה.

כמה שנים טובות קדימה, בשיא הקורונה, בת הזוג שלי מעירה לי שאני משתעל לעיתים תכופות ושכדאי שאבדק. מעבר לשיעול שלא נפסק, הרגשתי שיש לי הרבה מאוד ליחה שלא נגמרת ושלא מאפשרת לי לנשום בחופשיות (לא חליתי בקורונה). המשכתי להתעלם במשך חצי שנה עד שקבעתי תור לרופא ריאות. לא לפני שקיבלתי נזיפה מהרופא על שהזנחתי את הריאות שלי, הוא קבע שאני צריך להיעזר במשאף פעמיים ביום עד להודעה חדשה.

הפריע לי מאוד שאני צריך לצרוך חומר כימי פעמיים ביום למשך תקופה לא ידועה. גם כשאני חווה צינון וכאבי ראש אני משתדל להימנע מאוד מלקחת כדורים. הבעיה היא שלא היכרתי פיתרון טבעי ויעיל לאסטמה.

ואז נתקלתי ב-AirPhysio

נתקלתי בפרסומים על AirPhysio ושם נטען כי מדובר במכשיר שמקל על תסמיני אסטמה, COPD ומחלות ריאות נוספות באופן טבעי ובמהירות. והאמת? שמייד זה נראה לי כמו בולשיט אחד גדול, פשוט לא הסתדר לי איך נשיפה לתוך מכשיר יכולה לשפר את הנשימה. מבול ההמלצות ש-AirPhysio קיבל מחולי ריאות לא אפשרו לי להתעלם. אז הזמנתי. מה כבר יכול להיות? במקרה הגרוע הפסדתי כמה עשרות דולרים ובמקרה הטוב אמצא מכשיר שעוזר לי לנשום טוב באופן טבעי.

לפני שאחלוק את החוויה האישית שלי עם AirPhysio והאם זה באמת עזר, חשוב להכיר קודם את המכשיר.

מה זה AirPhysio?

מכשיר AirPhysio נועד לשפר את הנשימה באמצעות ניקוי דרכי הנשימה והגדלת הקיבולת של הריאות. המכשיר מיוצר באוסטרליה, נבדק שם במשך כמה שנים, קיבל המלצות מרופאים ואף זכה בפרסים. כעת, המכשיר ניתן לרכישה מכל מקום בעולם ונראה שהביקוש אליו גבוה מאוד – מעל 130 אלף איש רכשו אותו ברחבי העולם.

למי AirPhysio יכול לעזור?

  • חולים במחלות ריאה – אסטמה, COPD, ברונכיטיס ועוד.
  • אנשים מבוגרים
  • מעשנים בעבר ובהווה
  • ספורטאים
  • זמרים

שאלת השאלות- איך זה בדיוק עובד?

אולי אני לא מגלה לכם סוד, אבל קוצר נשימה ושיעולים נגרמים בעיקר בעקבות ליחה שמצטברת בדרכי הנשימה. כפי שהרופא שלי הסביר לי, כאשר הריאות מזהות איום, דרכי הנשימה נעשות צרות ונוצרת הפרשה מוגברת של ליחה. לפעמים אותו איום הוא אמיתי ולפעמים לא.

צינור נשימה חסום בליחה לעומת צינור נשימה בריא

מכשיר AirPhysio משתמש בטכניקה שנקראת Oscillating Positive Expiratory Pressure, שהוכחה במחקרים רפואיים. כאשר נושפים לתוך המכשיר, נוצר לחץ חיובי בתוך הריאות המסייע לשחרר את הליחה מדרכי הנשימה ולהוציא אותה החוצה באמצעות שיעול. מכשיר AirPhysio מסייע לא רק בניקוי דרכי הנשימה מליחה אלא גם מחזק את הריאות ומעלה את הקיבולת של הריאות.

מה היתרונות של AirPhysio?

למכשיר AirPhysio יש הרבה יתרונות ביחס לפתרונות אחרים:

  • 100% טבעי
  • נשימה טובה יותר במהירות
  • ללא מרשם
  • החזר כספי מלא תוך 90 יום במידה ולא מרוצים
  • שנה אחריות

אז האם מכשיר AirPhysio באמת עזר לי?

לאחר כמה שבועות ספורים של המתנה, המכשיר הגיע. הרכבתי את המכשיר ממש במהירות (המכשיר מורכב מ-4 חלקים) והתחלתי להשתמש בו. האמת שהופתעתי עוד מהנשיפה הראשונה. נשפתי לתוך המכשיר, הכדור התחיל לקפוץ ומיד הרגשתי את הרעד החזק שנוצר בריאות. לאחר מכן השתעלתי והצלחתי להוציא ליחה, דבר ששיפר כמובן את הנשימה שלי. במהלך הימים שבאו, למדתי איך להשתמש טוב יותר במכשיר והצלחתי לנקות טוב יותר את דרכי הנשימה ולנשום טוב יותר.

במיוחד לקוראי Easy-Time: מצאתי עבורכם את הדיל הטוב ביותר - AirPhysio עד 40% הנחה

לאחרונה ראיתי שמסתובבים הרבה חיקויים של המכשיר באינטרנט (חלקם אפילו עולים פי 2!) ולכן חשוב לי להפנות אתכם לרכישת המכשיר המקורי במחיר הטוב ביותר שקיים באינטרנט. בקישור הזה תוכלו לרכוש את המכשיר בהנחה של עד 40%. אם אתם צריכים את המכשיר הזה, אני ממליץ מאוד להזדרז, כבר ראיתי שבכמה אתרים בינלאומיים נגמר המלאי עקב הביקוש הגבוה, אז ממליץ לרכוש כל עוד אתם יכולים.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *