12 דרכים בדוקות להשיג עוקבים באינסטגרם בחינם

נכון שגם אתם רוצים שיהיו לכם אלפי או עשרות אלפי עוקבים נאמנים באינסטגרם ? כך שכל תמונה או וידאו שאתם מעלים יגרור עשרות תגובות ומאות לייקים אוהדים ומפרגנים ויהפוך אתכם לסלבים של אינסטגרם ? למרבה ההפתעה זה יהיה לכם די פשוט אם תיישמו את השיטות הבאות:

1. תוכן טוב– אין תחליף לתוכן טוב. אם אתם רוצים שהרבה אנשים יעקבו אחריכם תעלו תמונות וסרטונים מעניינים. איך לדעת מה באמת עובד ומה אנשים אוהבים ? מומלץ להשתמש בתוכנה הזאת שתעזור לכם למצוא את הפוסטים עם הכי הרבה לייקים ותגובות בארץ ובעולם.

2. השתמשו בהאשטגים (hashtags) פופולריים ורלוונטיים שיעזרו לכם להגביר את החשיפה של הפוסטים שלכם. באמצעות התוכנה הזאת תוכלו למצוא האשטגים פופולריים ולהוסיף אותם בקלות.

וידאו: אינסטגרם משנה את הלוגו שלה

3. תעשו לייקים לפוסטים של אנשים אחרים- חלק מהם יעשו גם לכם לייק ואפילו יעקבו אחריכם.

4. תפרסמו את חשבון האינסטגרם שלכם ברשתות חברתיות אחרות כמו פייסבוק ויוטיוב ותסבירו לעוקבים שלכם למה כדאי להם לעקוב אחריכם באינסטגרם.

5. עקבו אחר אנשים אחרים – חלק מהם יעקבו גם אחריכם.

6. תעשו שיתופי פעולה– תבקשו מאחרים לעודד את העוקבים שלהם לעקוב אחריכם בתמורה לכך שגם אתם תעשו זאת.

7. תזמנו הרבה פוסטים– כך תוודאו שחשבון האינסטגרם שלכם יהיה פעיל תמיד ויתפרסמו בו תכנים איכותיים. באמצעות התוכנה הזאת תוכלו לתזמן בקלות פוסטים באינסטגרם.

8. העלו פוסטים בתזמון הנכון– יש שעות ביום שבהן תוכלו לקבל יותר חשיפה, לייקים ועוקבים. באילו שעות ביום ? זה מאוד משתנה, תלוי מאוד בקהל העוקבים שלכם. אתם בטח מכירים את קהל העוקבים שלכם באינסטגרם ולכן נסו לחשוב באילו שעות ביום הם ירצו לראות את הפוסטים שלכם.

9. הגיבו עם קריאה לעקוב אחריכם– הגיבו תגובות מעניינות בפוסטים פופולריים והוסיפו קישור לפרופיל שלכם עם קריאה לעקוב אחריכם.

אינסטגרם - תגובות

10. להשתמש באתר Addmefast– אתר שמאפשר לכם לקבל עוקבים ולייקים בתמורה לנקודות שניתן לצבור על ידי עשיית לייקים לאחרים והזמנת חברים לאתר.

11. שפרו את דף הפרופיל שלכם– דף הפרופיל הוא הדף שעוזר לאנשים להחליט האם כדאי לעקוב אחריכם באינסטגרם או לא. הקפידו על Bio מעניין שיסביר לאנשים למה כדאי להם לעקוב אחריכם. מומלץ להוסיף גם אימוג'י כדי למשוך תשומת לב.

12. הוסיפו כיתוב על התמונות שאתם מפרסמים עם טקסט שמעודד לעקוב אחריכם. ניתן להוסיף כיתוב בקלות על התמונות באמצעות התוכנה הזאת.

אם אתם רוצים לעשות את כל השיטות האלו בקלות – התוכנה הזאת מומלצת עבורכם.