advertorial

kailo-fb-refresh-shoulder-01-1280x720

העתיד כבר כאן: מכשיר הננוטק הזה מקל על כאבים בכל אזור בגוף במהירות ובאופן טבעי

אני ממש שמח על כל פיתרון טבעי (שבאמת עובד) שיוצא לעולם, כי אני בהחלט יודע עד כמה כאבים כרוניים יכולים להרוס לאנשים את החיים. זה מחזיר אותי לתקופה שבה סבלתי מכאבי גב כרוניים שפשוט לא נתנו לי מנוחה. הם הופיעו באמצע העבודה, ולא אפשרו לי לי לעבוד, וגם כשרציתי לנוח קצת מול הטלוויזיה לאחר העבודה הכאבים היו רחוקים מלהירגע. אי אפשר לתזמן כאבים כרוניים, הם יכולים להופיע באמצע עבודה, אחרי עבודה ואפילו להפריע באמצע שינה. עבור אנשים שסובלים מכאבים כרוניים, אין מחיר לחיים טובים ללא כאבים, ולכן הם נמצאים בחיפוש אינסופי אחר פתרונות להקלה על כאבים, שבמהלכו, הרבה מהם מוציאים אלפי שקלים על כדורים, משחות או טיפולים שבהרבה מקרים לא עוזרים להם (ובמקרה הגרוע יותר גורמים תופעות לוואי). בשנים האחרונות יש ביקוש גדול מאוד לפתרונות טבעיים להקלה על כאבים שאפשר לצרוך בבית או מכל מקום אחר. לאחרונה נתקלתי במוצר שנקרא Kailo שמאפשר להקל על כאבים בכל הגוף בצורה טבעית לחלוטין, אז הזמנתי ובדקתי.

המדבקה המוזהבת שנקראת Kailo

הפיתוח של מוצר זה נמשך כ-5 שנים שבמהלכן אלפי אנשים בחנו וניסו אותו ורופאים רבים בדקו אותו לפני שנמכר באופן פומבי. הפעם הראשונה ש-Kailo נחשף היה בקמפיין מימון ההמונים באינדיגוגו שם גייס מעל 2 מיליון דולר. מדבקת Kailo היא פיתרון טבעי להקלה על כאבים בכל מקום בגוף ללא תופעות לוואי.

החבילה כוללת:

 • מכשיר Kailo
 • 3 רצועות דבק דו צדדיות
 • נרתיק נשיאה רך

חשוב לציין ש-Kailo עובד גם ללא רצועות הדבק, תפקידן כמובן לקבע את Kailo לגוף. תוכלו להסיר את רצועות הדבק מהגוף ולהדביק שוב מבלי להסיר את השערות מהגוף. כל רצועת דבק מחזיקות עד 7 ימים מתחילת השימוש. אין חובה להשתמש בדבק ש-Kailo מספקים, אלא אפשר להשתמש בכל מה שעוזר להצמיד את Kailo לגוף כמו פלסטר, גומיה רפויה וכדומה.

איך זה עובד?

בואו נבין קודם כל איך מרגישים כאב. תחושת הכאב נוצרת לאחר שאותות חשמליים נשלחים ממקום הכאב אל המוח.  ב-Kailo מוטמעים מיליארדי ננו-קבלים שעובדים עם מערכת החשמל הטבעית של הגוף שלכם כדי לכבות את תחושת הכאב. הננו-קבלים של Kailo מתקשרים עם ישירות עם המערכת החשמלית של המוח ומורה לו להנמיך את אותות הכאב, דבר שעוזר למוח לשלוח עזרה ולהנמיך את עוצמת הכאב במהירות.

Kailo nanotechnology

בעזרת Kailo ניתן להקל על כאבים באזורים הבאים (בין היתר):

כאבים בברך

כאבי גב

כאבים בזרוע

כאבים בכתפיים

כאבי ראש ומיגרנות

כאבי צוואר

ברגע שמרגישים כאב יש להצמיד את Kailo על המקום הכואב ולחכות כמה רגעים עד שמרגישים הקלה. חשוב להניח את Kailo נכון. ברגע שתניחו אותו במקום הנכון אתם עשויים להרגיש עקצוץ או חום קל. כדאי מאוד לקרוא את העלון המצורף ובמקרה שאתם צריכים הנחייה יותר אישית אתם יכולים לפנות במייל לחברת Kailo (צירפתי בסוף המאמר).

מבוסס על מחקרים

לא מעט מחקרים הוכיחו כבר את יעילות הטיפול באלקטרותרפיה. לאחרונה נערך מחקר ע"י שבדק ספציפית את יעילות Kailo. המחקר נוהל ע"י חברת Clarity Science LLC, חברת מחקר מדעי בינלאומית מכובדת והובלה ע"י ד"ר ג'פרי גודין. בניסוי השתתפו אנשים עם כאבים קלים, בינוניים וחמורים ועם כמה סוגי כאבים. לא אלאה אתכם בכל פירוט המחקר כי הוא ארוך מאוד אך אלו חלק מהתוצאות שעלו מהמחקר:

 • ירידה של 71% בעוצמת הכאב (לפי Brief Pain Inventory) בקרב המשתתפים בניסוי. 
 • 98% מהמשתתפים דיווחו שהם לקחו פחות או הרבה פחות תרופות במהלך הניסוי.
 • 97% מהמשתתפים דיווחו היו מאוד מרוצים מ-Kailo וציינו שהם מעדיפים אותו על פני תרופות.
 • איכות החיים של המשתתפים השתפרה דבר שהתבטא בשינה טובה יותר, מצב רוח טוב יותר, מערכות יחסים ועוד.
 • המשתתפים דיווחו שלא חוו תופעות לוואי.
ד"ר ג'פרי ומסקנות המחקר

היתרונות של Kailo

 • פיתרון טבעי לחלוטין
 • מחזיק לאורך שנים
 • מעל מיליון לקוחות מרוצים
 • 90 יום החזר כספי
 • מיוצר בארצות הברית
 • עובד על כל מקום בגוף
 • עמיד במים

האם המדבקה המוזהבת עזרה לי?

הייתי ממש סקרן האם המכשיר הזה אכן יעבוד גם עליי, אז ארבתי לכאב הראשון שהופיע. בערב אחד הופיע לי כאב צוואר מעצבן, אז שלפתי את Kailo, הנחתי אותו על האזור הכואב והרגשתי את אותה תחושה מדוברת של עקצוץ וחום קל באותו אזור. חיכיתי כמה רגעים ואכן התחלתי להרגיש שהכאב נחלש יותר ויותר.

תמונה של קיילו שעזר לי להקל על כאב צוואר

שאלות נפוצות שנשאלתי

עם פרסום הסקירה קיבלתי הרבה שאלות לגבי המכשיר. חלק מהמגיבים כתבו שהם כבר קנו את המדבקה ושהיא עזרה להם מאוד (בהמשך). ריכזתי לנוחיותכם את השאלות הנפוצות:

 • איזה חומר יש במדבקה?

המדבקה לא מכילה שום חומר.

 • כמה זמן המדבקה מחזיקה?

מדבקת Kailo היא רב שימושית ויכולה להחזיק למשך שנים.

 • איך זה עובד?

מוסבר פה במאמר. חפשו את הכותרת "איך זה עובד?".

 • כמה Kailo עולה?

330 ש"ח, ניתן לרכוש כאן בהנחה של עד 50%.

 • היכן נמצא המחקר המלא?

אפשר לצפות כאן במחקר המלא.

 • מה בדיוק מקבלים?

מדבקת Kailo רב שימושית + 3 דבקים + כיס לנשיאה.

 • כמה זמן משלוח?

15-20 ימי עסקים.

לקוחות משתפים חוות דעת

כתגובה לסקירה על המכשיר קיבלתי לא מעט תגובות, חלק מאנשים שרכשו את המכשיר ומשתפים את חוות דעתם על המכשיר. הנה חלק מהן:

יש גם הרבה מאוד חוות דעת ממשתמשים בחו"ל שמדווחים על הקלה משמעותית.

הנה למשל חוות הדעת של משתמש שסובל מכאבי ברכיים שהצליח להוריד את עצמת הכאב מ-9/10 ל-2/10:

Kailo Fiona recommendation

משתמשת מדגישה שחשוב ללמוד איך להניח בצורה נכונה את המדבקה וכתבה שאחרי שקראה וצפתה כיצד להניח נכון את המדבקה זה עבד לה כמו נס:

משתמשת נוספת שסובלת מכאבי גב מדווחת שהמדבקה עובדת ושרכשה מדבקות נוספות עבור המשפחה שלה:

במיוחד לקוראי Easy-Time: מצאתי עבורכם את הדיל הטוב ביותר - Kailo עד 50% הנחה

אז אם גם אתם חושקים במכשיר המוזהב שמקל על כאבים בכל מקום בגוף, אפשר להזמין אותו לארץ בהנחה של עד 50%. יחידה בודדת עולה 316 ש"ח (משתנה לפי שער הדולר, שכרגע נמצא בשפל, כך שהעלות נמוכה יותר). ככל שמזמינים יותר יחידות, כך המחיר לכל יחידה יותר נמוך. נכון, המחיר לא זול, אך יש לקחת בחשבון שבניגוד למשככי כאבים שצריך לחדש (כולל מדבקות על בסיס חומרים טבעיים), Kailo מחזיק לאורך זמן והוא פועל כמובן באופן טבעי לחלוטין. מכשירים אחרים להקלה על כאבים עשויים להגיע גם לאלפי ש"ח.

בוחרים את כמות היחידות הרצוייה ולאחר מכן יציעו לכם לרכוש יחידה נוספת ומדבקות נוספות בהנחה. אם אתם לא מעוניינים, לחצו על הטקסט שמתחת לכפתור (No thank you). ממלאים את הפרטים ואז לוחצים לסיום הרכישה.

התוכן באתר זה אינו מהווה חוות דעת מקצועית, המלצה, תחליף להתייעצות עם מומחה או קבלת ייעוץ רפואי. יש לקרוא בעיון את העלון המצורף למכשיר בטרם השימוש בו. אסור לנשים בהיריון ואנשים עם קוצב לב להשתמש ב-Kailo. ניתן לפנות ל-Kailo: אימייל- [email protected]

לשיתוף המאמר:

Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp

המוצרים ששינו את חייהם של מיליוני אנשים בעולם

הצטרף לרשימת המנויים וקבל לאימייל עדכונים על המוצרים השימושיים והנמכרים בעולם!

אנחנו נשתדל לשלוח לך את התוכן הכי איכותי שיש. בהרשמתך הינך מאשר משלוח אימיילים לכתובת שלך שחלקם עשויים להכיל תוכן שיווקי. ניתן להסיר את עצמך מרשימת התפוצה בכל עת.

6 Responses

 1. האם המדבקה נשלחת מישראל או מארצות הברית? ואם ניתן לרכוש אותה בחנויות הארץ?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות

הצטרפו למועדון Easy-Time בחינם!

אהבת את התוכן? מגיע לך עוד!

הצטרף לרשימת המנויים וקבל עדכון ברגע שתוכן חדש עולה לאוויר!

אנחנו נשלח לכם את התכנים הכי טובים שלנו, מדריכים וטיפים שיעשו לכם חיים קלים. בהרשמתכם אתם מאשרים את תנאי השימוש של האתר ומסכימים לקבל אימיילים שעשויים להכיל פרסומות.