הורדה ישירה מיוטיוב

הורדה מיוטיוב – כך תעשו זאת מכל מקום בקלות

יוטיוב הוא אתר הוידאו הגדול בעולם והוא מכיל כמות עצומה של סרטוני וידאו מכל הסוגים. לפעמים אנו רוצים לבצע הורדה מיוטיוב כדי לצפות בהם כאשר אנחנו לא מחוברים לאינטרנט או שאנחנו רוצים להוריד שיר מיוטיוב ולהפוך אותו ל-MP3 כדי לשמוע אותו דרך הנגן. הנה כל הפתרונות למחשב ולסמארטפון.

לחץ כדי להוריד ישירות מיוטיוב >>>

amazon ques

הורדה ישירה מיוטיוב ללא תוכנה

מה יותר פשוט מלבצע הורדה ישירה מיוטיוב ללא תוכנה ? פשוט נכנסים לאתר הזה, מדביקים את הקישור לסרטון במקום המבוקש, בוחרים את הפורמט הרצוי ומורידים. ניתן להוריד בפורמטים: MP3, MP4, AVI, ACC ועוד.

תוכנה להורדת שירים מיוטיוב

ניתן להוריד סרטונים מיוטיוב על ידי תוכנה פשוטה שנקראת YTD Video Downloader. מורידים את התוכנה מתקינים אותה, מדביקים את הקישור לסרטון במקום המבוקש, בוחרים לאן בדיוק במחשב אנו רוצים להוריד את הקובץ ומורידים. ניתן להוריד בו זמנית כמה הורדות ואפשר לנהל אותן בקלות באמצעות התוכנה כולל השהיית הורדות והמשכן מאוחר יותר.

צפו בסרטון הקצר המסביר כיצד להשתמש בתוכנה:

הורדה ישירה מיוטיוב דרך הסמארטפון

יש אפשרות להוריד סרטון מיוטיוב לסמארטפון ישירות דרך יוטיוב ע"י אפליקציה פשוטה לאנדרואיד ולאייפון . באפליקציה זו ניתן לראות סרטוני יוטיוב באופן רגיל אך ישנה אופציה נוספת להוריד את הסרטון וגם להפוך אותו ל-MP3.

האפליקציות המומלצות ביותר:

אפליקציה לאייפון: +WorldTube

אפליקציה לאנדרואיד: tubemate

youtubesmartphone אפליקציות יוטיוב שימושיות: שמיעה ברקע, וידאו מרחף, צפיה באופליין ועוד >>>

הורדה מיוטיוב לmp3

אם אתם רוצים להוריד סרטון מיוטיוב אך אתם רוצים שהוא יהיה בפורמט של MP3, ניתן לעשות זאת דרך התוכנה, דרך האתר שהזכרתי וגם דרך האפליקציה.

הורדת סרטים מיוטיוב

ביוטיוב קיימים סרטים הוליוודים באורך מלא אך אין מבחר רב בעיקר משום שיוטיוב לא מאפשר להעלות סרטים בעלי זכויות יוצרים. ניתן להוריד סרטים מיוטיוב על ידי תוכנה, אתר ואפליקציה כפי שכתבתי לעיל.

 

לחץ כאן כדי להוריד שירים וסרטונים מיוטיוב >>>

אהבתם ? שתפו את חבריכם והראו להם כיצד להוריד מיוטיוב במחשב ובסמארטפון !

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

7 תגובות

 1. מעולה !!!
  שוטטתי כבר בהמון אתרים ולא רצו להמיר לי סרט מיוטיוב.
  כאן זה נעשה בצורה חלקה ומקצועית .

  המון המון תודה !
  הכנסתי את האתר שלכם לסימניות שלי.
  נראה לי שאכנס הרבה כי יש דברים מעניינים.

 2. תודה,
  בדיוק מקודם ניסיתי להוריד דרך האתר הזה, נכתב לי שההורדה בוצעה בהצלחה אך בפועל לא ירד כלום. הגודל שירד לאחר חצי שעה הינו 0. גם לא נמצא בהורדות.
  הקובץ מעל 150 MB.
  אודה לעזרתכם.

 3. אני משתמש עם TYD כבר הרבה זמן והיא מעולה. היום לאחר שהורדתי סרטון מיוטיוב דרך YTD כנראה שנכנסו "מזיקים" כלשהם שגרמו לכך שאני לא יכול יותר להוריד דרך YTD, אני מקבל בכל נסיון הורדה הודעת FAIL .
  רק תוכנת SPYHUNTER מראה לי בסריקה שלה שיש כל מיני מזיקים תחת YTD, אבל התוכנה החינמית באינטרנט רק מריסה סריקה ולא מתקנת ללא רכישה.
  האם יש אפשרות לצאת ממצב זה, או לחילופין להצליח להוריד את SPY פרוץ או עם קודים וכד' ?

 4. מי שיוכל לשלוח אלי למייל את הסרטים הכי מובחרים של העונה האחרונה – סדרות סדרות
  תודה אחים.

סגור לתגובות.